Ekonomi

Aytemiz deprem bölgesinde 100’den fazla istasyonda hizmet vermektedir.

Aytemiz, Kahramanmaraş’ta “yüzyılın felaketi” olarak anılan depremlerin ardından kesintisiz akaryakıt ikmali için tüm imkanlarını seferber etti.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, akaryakıt branşının lider ve yüzde yüz yerli markası Aytemiz, bölgede 100’ün üzerinde aktif istasyonla hizmet vermeye devam ediyor.

Şirketin arama kurtarma ekipleri başta olmak üzere bölgedeki ambulans, iş makineleri, kamu araçları ve vatandaşlara hizmet vermek için çalışmalarını sürdürdüğü belirtilirken, şunlar kaydedildi:

“Akaryakıt ikmali için tüm araçlarımızın yollarda olduğunu bilmenizi isteriz. Ayrıca bölge halkının ısınma ve aydınlatma gibi diğer ihtiyaçları için akaryakıt ikmaline öncelik vermek üzere kamu kurumlarıyla koordineli bir şekilde çalışıyoruz. ve ihtiyaç listelerini yakından takip ediyoruz. Deprem bölgesinde 100’ü aşkın istasyonumuzla tüm vatandaşlarımızın yanındayız.”

Bölgede faaliyet gösteren Aytemiz akaryakıt istasyonlarının listesine internet sitesinden, sosyal medya hesaplarından ve “Aytemiz Vaay mobil” uygulamasından ulaşılabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu