Haber

Karşıyaka Futbol Şubesi Transfer Ücreti Ödemeyeceğini Açıkladı

Karşıyaka Futbol Şubesi’nin haberine göre, Ayhan Gültekin ve Osman Dal yazılı açıklama yaparak, ne görevi bırakanların ne de yönetime talip olanların transfer bedelini ödemediğini belirtti.

TFF 3. Lig 2. Grup’ta şampiyon olma hedefiyle döneme hazırlanan Karşıyaka’da futbol branşı ayaklandı. Bu sezon önemli transferlere imza atan Osman Dal ve Ayhan Gültekin, transfer ve kamp döneminde genel kurul kararı alan Turgay Büyükkarcı ile başkanlığa talip olan İlker Ergüllü yönetiminin ödemeler konusunda sessiz kaldığını açıkladı. Karşıyaka Futbol Şubesi’nin haberine göre Ayhan Gültekin ve Osman Dal şu ​​açıklamaları yaptı:

“Son gelişmeler hakkında bilgi vermemiz gerekiyordu. Biliyorsunuz 17.07.2023 tarihli Maliye Kongresinde genel kurul kararı alındı. 13.08.2023 tarihinde genel kurul yapılacak. Bu arada transfer devam ediyor. Oyuncuların maaşlarının ödenmesi ve takımın kampa gitmesi gerekiyor. Genel kurul kararı aldığımız için eski yönetim ödeme yapmıyor. “Meclis devralsın, sonra maddi destek verelim.” – İZMİR

haberandirin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu