Yaşam

Bu Akşam Bir Gülümseme Var mı? Güldür Güldür Ne Zaman Vizyona Girecek? 11 Şubat Show TV Yayın Akışı

Show TV ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür Show’un bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Tüm Türkiye’nin gözü kulağı 10 ilimizi etkisi altına alan deprem felaketi ve arama kurtarma çalışmalarına çevrildi. Felaket nedeniyle birçok kanal yayın akışlarını değiştirdi. Show TV’nin 11 Şubat 2023 Cumartesi yayın tarihi de belli oldu! Peki bu akşam kahkaha var mı yayınlanacak mı? Güldür Güldür yeni bölüm ne zaman? İşte 11 Şubat Show TV yayın akışı.

2013 yılında ilk kez seyirci karşısına çıkan Güldür Güldür Show, her Cumartesi akşamı saat 20:00’de Show TV ekranlarındaydı.

Programın hayranları hayranlıkla takip ettikleri Güldür Güldür’ün yeni bölümünün bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat 2023 Pazartesi günü meydana gelen ve 10 ilimizde afet bölgesi ilan edilen yıkıcı depremin ardından Show TV ekranlarında dizi ve programlar yayınlanmıyor.

Show TV ekranlarında dizi ve programlar yerine ‘Deprem Özel’ programları yer alıyor.

11 Şubat Show TV yayın akışı

Güldür Güldür, Show TV’nin bu akşamki yayınında yer almıyor. Yayın akışında, ‘Hafta Sonu Ana Haber’ bülteninin ardından saat 20.30’da başlayan Habertürk ile ortak yayınlanan ‘Deprem Özel’ yayını yer alıyor.

haber-bogazliyan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu